Uyurken Göbek Eritmek İçin Geceleri İçmemiz Gereken 10 İçecek

Uyurken göbek eritmek için geceleri içmemiz gereken 10 içecek
Uyurken göbek eritmek için geceleri içmemiz gereken 10 içecek

Sağlıklı bir diyet ve egzersiz, uzmanların iyi bir vücuda sahip olmak için önerdiği şeydir, ancak bazı içecekler bize diğerlerinden daha fazla yardımcı olur. Su, kilo vermenizi sağlayacak bir içecektir, ancak bunu uyurken hiç çaba harcamadan yapmanıza yardımcı olacak başkaları da vardır.

 

Bir Gecede Yatarken Kilo Vermenizi Sağlayacak İçecekler

1- Kombu çayı

 

Kombu çayı
Kombu çayı

Bu içecek midenizi düz tutmanıza yardımcı olacaktır. İltihabı ve ağırlık hissini azaltır. Fermente bal ve kırmızı çay arasındaki bu karışım ile kendinizi çok daha hafif hissedeceksiniz.

2- Papatya Çayı

Papatya Çayı
Papatya Çayı

Halk arasında mide ağrısını gideren bileşenleriyle bilinen papatya, mide iltihabına iyi gelir ve çok daha iyi uyumak için birebirdir.

3- Yulaf Ezmesi İnfüzyonu

Yulaf Ezmesi İnfüzyonu
Yulaf Ezmesi İnfüzyonu

Yulaf ezmesini sekiz saat bekletin; süzün ve bir bardak suya 3 yemek kaşığı ekleyin. Yatmadan önce içerseniz midenizi temizleyecek ve harika hissedeceksiniz.

4- Limonlu su

Limonlu su
Limonlu su

İdrar söktürücü gücü sayesinde bu karışım kilo vermenize ve karın hacminizin azalmasına yardımcı olacaktır. Daha iyi bir sonuç için Omega 3 açısından zengin chia ekleyebilirsiniz.

5- Bol Buzlu Su

Bol buzlu su
Bol buzlu su

Vücudunuzdaki suyun ısınması için, su ne kadar soğuksa vücudun o kadar çok çalışması gerekir. Deneyin ve vücudunuzun nasıl değiştiğini hissedeceksiniz.

6- Yaban Mersini Çayı

Yaban mersini çayı
Yaban mersini çayı

Bu içecek kan şekerinizi düşürmenize yardımcı olacak, böylece yağa dönüşebilen şekerler büyük ölçüde yok olacak.

7- Kırmızı Çay

Kırmızı çay
Kırmızı çay

Büyük bir idrar söktürücü güce sahiptir, böylece vücudunuzda ihtiyacınız olmayan her şeyi ortadan kaldırır. Her gün alın ve vücudunuzun size nasıl teşekkür ettiğini göreceksiniz.

8- Yeşil Çay

Yeşil çay
Yeşil çay

Toksinleri yok etmenize ve sinir sistemini harekete geçirmenize yardımcı olur. Bu, kilo vermek ve uyurken istediğiniz şekli elde etmek için kullanışlı olacaktır.

9- Salatalık, Zencefil ve Limon

Salatalık, zencefil ve limon
Salatalık, zencefil ve limon

Su ve bir tutam pembe himalaya tuzu eşliğinde hazırlanan bu malzemeler, geceleri düz bir karına sahip olmanıza ve kilo vermenize yardımcı olacaktır.

10- Süt

SÜT
Süt

Bir bardak sıcak süte biraz hindistan cevizi ve bir veya iki yemek kaşığı bal ekleyin, vücudunuza çok yardımcı olacaktır!

Yorum yapın