Uyurken Göbek Eritmek İçin Geceleri İçmemiz Gereken 10 İçecek

Uyurken göbek eritmek için geceleri içmemiz gereken 10 içecek

Uyurken göbek eritmek için geceleri içmemiz gereken 10 içecek

Sağlıklı bir diyet ve egzersiz, uzmanların iyi bir vücuda sahip olmak için önerdiği şeydir, ancak bazı içecekler bize diğerlerinden daha fazla yardımcı olur. Su, kilo vermenizi sağlayacak bir içecektir, ancak bunu uyurken hiç çaba harcamadan yapmanıza yardımcı olacak başkaları da vardır.

 

Bir Gecede Yatarken Kilo Vermenizi Sağlayacak İçecekler

1- Kombu çayı

 

Kombu çayı
Kombu çayı

Bu içecek midenizi düz tutmanıza yardımcı olacaktır. İltihabı ve ağırlık hissini azaltır. Fermente bal ve kırmızı çay arasındaki bu karışım ile kendinizi çok daha hafif hissedeceksiniz.

2- Papatya Çayı

Papatya Çayı
Papatya Çayı

Halk arasında mide ağrısını gideren bileşenleriyle bilinen papatya, mide iltihabına iyi gelir ve çok daha iyi uyumak için birebirdir.

3- Yulaf Ezmesi İnfüzyonu

Yulaf Ezmesi İnfüzyonu
Yulaf Ezmesi İnfüzyonu

Yulaf ezmesini sekiz saat bekletin; süzün ve bir bardak suya 3 yemek kaşığı ekleyin. Yatmadan önce içerseniz midenizi temizleyecek ve harika hissedeceksiniz.

4- Limonlu su

Limonlu su
Limonlu su

İdrar söktürücü gücü sayesinde bu karışım kilo vermenize ve karın hacminizin azalmasına yardımcı olacaktır. Daha iyi bir sonuç için Omega 3 açısından zengin chia ekleyebilirsiniz.

5- Bol Buzlu Su

Bol buzlu su
Bol buzlu su

Vücudunuzdaki suyun ısınması için, su ne kadar soğuksa vücudun o kadar çok çalışması gerekir. Deneyin ve vücudunuzun nasıl değiştiğini hissedeceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir