Sigarayı Bıraktıran ve Akciğerleri Temizleyen Mucize Karışım

Sigarayı Bıraktıran ve Akciğerleri Temizleyen Mucize Karışım
Sigarayı Bıraktıran ve Akciğerleri Temizleyen Mucize Karışım

Sanırım artık herkes sigaranın sağlığımız için çok zararlı olduğunu biliyor.

Kanser, hipertansiyon, serebrovasküler problemler, kalp hastalığı, ağız kokusu, kronik bronşit, amfizem, erektil difüzyon, görme sorunları ve sayısız durum ve rahatsızlık gibi birçok hastalıkla doğrudan ilişkilidir.

Öyle bile olsa ve bu etkiler kısa vadede görülmese de çok az insan sigarayı bırakıyor.

Bu nedenle, bugünkü yazımızda size tütünün vücudunuzda verdiği bazı zararları basit bir içecekle nasıl tersine çevirebileceğinizi göstereceğiz!

Akciğerlerinizi temizlemenize yardımcı olacak ve onu aldıktan sonra yeni gibi hissedeceksiniz.

Sigarayı Bıraktıran Karışım

Zerdeçal - Zencefil - Soğan
Zerdeçal – Zencefil – Soğan
  • 2 yemek kaşığı zerdeçal
  • 1 parmak büyüklüğünde zencefi
  • 1 orta boy soğan
  • 1 3/4 su bardağı şeker
  • 1 litre su

Hazırlanışı ve Kullanımı

Bu içeceği hazırlamak için yapmanız gereken ilk şey, suyu bir tencereye koyup şekeri ilave etmek. Suyu kaynatın ve bu arada soğanı ve zencefil kökünü dörde bölün. Hem soğanı hem de zencefili suya ekleyin ve kaynamaya bırakın. Zerdeçal ekleyin ve ısıyı azaltın.

Her şeyi karıştırın ve su yarı yarıya azalana kadar bekleyin. Her şeyi bir kaba dökün ve soğuyana kadar bekletin. Soğuyunca buzdolabına kaldırın.

Bu karışımdan her sabah aç karnına iki yemek kaşığı ve yatmadan hemen önce iki yemek kaşığı alın. Birkaç gün içinde nasıl daha iyi hissettiğinizi göreceksiniz.

Zerdeçal, omega 3 yağ asitleri açısından zengindir, iyi bilinen bir antikanser ve antiviral ajandır ve aynı zamanda harika bir vitamin ve mineral kaynağıdır. Soğan ayrıca antikanser özellikleri ve bağışıklık sistemini önemli ölçüde güçlendirmesiyle bilinir. Son olarak, zencefil yüzyıllardır akciğerlerdeki mukusu temizlemenin bir yolu olarak kullanılmıştır.

Buradan sigarayı bırakmanın önemini bir kez daha belirtelim. Ancak bu karışım, sigarayı bıraktıntan sonrabile, akciğerlerinizi temizlemek için kullanabilirsiniz.

Yorum yapın