Akciğerlerinizi Üç Günde Temizleyin (4 Teknik)

Akciğerlerinizi Üç Günde Temizleyin
Akciğerlerinizi Üç Günde Temizleyin

Akciğerler insan vücudunun en önemli organlarından biridir. Hava kirliliği, akciğer toksisitesinin önemli bir kaynağıdır. Bu özellikle solunum sorunları olan insanlar için tehlikelidir. Artan kirlilik seviyeleri, son birkaç on yılda dünya çapında birçok sağlık sorununa yol açmıştır. Yeni Delhi, Kalküta ve Pekin gibi büyük şehirlerde önemli sağlık sorunlarına neden oldu. Küçük miktarlarda kirlilik bile solunum sorunları olan insanlar için büyük sağlık sorunları yaratır. Kurum, karbon parçacıkları ve diğer zararlı maddeler, hava kirliliğine çok az maruz kalmaktan insan vücudunda birikir.

Akciğerlerimiz aynı zamanda vücudun en büyük filtrelerinden biridir. Akciğer Detoksu hareket ve diyet değişiklikleri yardımıyla akciğerlerden ve kandan eski toksik elementlerin temizlenmesini içerir. Akciğer hastalığı, diyabet ve kalp hastalığı da dahil olmak üzere birçok hastalığı tedavi etmek için kullanılır.

Düzenli fiziksel aktivite, akciğerlerin toksinleri filtreleme yeteneğini güçlendirir. Egzersiz, vücudun aktiviteyle meşgul olmayan bölgelerinde kan akışını ve solunum hızlarını arttırır. Bu, akciğerlerin filtre sistemi için mevcut olan oksijen miktarını arttırır. Esasen, daha fazla oksijen, sağlıklı cilt ve kas dokusunu desteklerken akciğerlerinizi etkili bir şekilde temizlemeye yardımcı olur. Birkaç haftalık yoğun çalışmanın ardından, fiziksel durumunuz çok daha iyi olacak ve aynı zamanda akciğer kapasitenizi ve enerji seviyenizi de artıracaktır.

Bilim adamları, akciğer detoksunun stresi azalttığını, dayanıklılığı artırdığını ve genel sağlığı iyileştirdiğini bulmuşlardır. Aynı zamanda astım ve KOAH gibi kronik sağlık durumlarını azaltmak için de harika bir yoldur.

Rahatlayın! Neyse ki ciğerlerinizi detoksifiye etmenin ve bronş tüplerini sadece üç gün içinde temizlemenin bir yolu var. Nasıl olduğunu açıklıyoruz.

Akciğerlerinizi Üç Günde Temizleyin (Akciğer Detoksu)


Kaçınmanız gerekenler

Kaçınmanız gerekenler
Kaçınmanız gerekenler / rubchikovaa / Shutterstock
  • Sigara içenlerle birlikte yaşamayın veya sigara dumanının bulunduğu yerleri ziyaret etmekten kaçının.
  • Çok fazla protein (et) ve karbonhidrat (şeker) ve süt ürünleri tüketmeyin.
  • Kafein, yapay tatlandırıcılar, işlenmiş gıdalar ve gazlı içecekler tüketmeyin.

Akciğerlerinizi Temizlemek İçin Denemeniz gerekenler

Denemeniz gerekenler
Denemeniz gerekenler Nickolya / Shutterstock
  • Bol su için ve bitki çayları için.
  • Yemeklerinize kuru yemekler yerine çorbalar ile başlayın.
  • Diyetinize kekik, biberiye ve kekik gibi doğal antimikrobiyal bitkileri ekleyin.

Detoks diyeti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir